Results from Tallinn International 2007 - Junior II Latin 2007年11月25日
写真
Check how to advertise your product with us

Tallinn International 2007
エストニア - Tallinn 2007年11月24日

Junior II Latin 2007年11月25日

Final

1  Vyatseslav Molkin & Kristiina Prants エストニア
2  Arturs Prikulis & Luize Darzniece ラトビア
3  Robert Veskus & Jelena Vassiljeva エストニア
4  Edgars Orda & Katarina Tumasevica ラトビア
5  Dmitri Kolobov & Kristin Vaha エストニア
6  Edgars Kravalis & Veronika Dedjajeva ラトビア
広告
Do not like adverts?   Become a member!

Semi-final

7  Gustavs Ernests Arajs & Marika Zelencova ラトビア
8  Edvins Astahovs & Anastasija Volozaninova ラトビア
9  Aleksander Makusev & Julia Nozkina エストニア
10  Artis Robalds & Laima Ozolina ラトビア
11  Aleksandrs Kolcovs & Anastasija Timofejeva ラトビア
12  Valters Boroviks & Diana Romancane ラトビア

Quarter-final

13  Nauris Kalva & Zanda Gruba ラトビア
14  Marts Punins & Dana Jakobsone ラトビア
14  Karlis Treijs & Nadina Rode ラトビア
16  Henry Puusepp & Laura Puusepp エストニア
16  Dmitri Smagljuk & Elina Lebjodkina エストニア
18  Alexey Korablev & Diana Narbikova エストニア
19  Artur Luppa & Roberta Liinar エストニア
20  Jokubas Venckus & Aiste Burnyte リトアニア
21  Deniss Artemjevs & Zanna Bosova ラトビア
22  Artem Alekseev & Maria Janutis ロシア連邦
22  Ilja Vaganov & Magdalena Donerstak エストニア
24  Karl Andres Saul & Gerli Vinkel エストニア

Round 2 (top 45)

25  Otto Antson & Hanna Antson エストニア
25  Erik Rani & Eliise Ilves エストニア
27  Aleksandr Zahhartsuk & Anastasia Malleus エストニア
28  Andrejs Moisejenko & Annija Bergmane ラトビア
28  Dmitrijs Tuzikovs & Jekaterina Aleksaskina ラトビア
30  Nikita Konotop & Lyudmila Davydova ロシア連邦
31  Tanel Trunin & Regina Rähn エストニア
31  Mirko Vavrenjuk & Marilin Noorem エストニア
33  Sergey Chunikhin & Darya Yakovleva ロシア連邦
34  Allar Möll & Gerli Selge エストニア
34  Erik Tugo & Valeria Inostrantseva エストニア
36  Sander Kalve & Anna Kustova エストニア
36  Dmitri Tuvi & Ilona Andrejeva エストニア
38  Jurijs Belezjaks & Evelina Valaine ラトビア
38  Maris Loja & Madara Freiberga ラトビア
40  Teet Järv & Janina Kim エストニア
41  German Dusheyko & Anna Makoveeva ロシア連邦
42  Tarvi Salu & Kaidi Possul エストニア
43  Dmitriy Novikov & Svetlana Karpova ロシア連邦
44  Mihkel Hiiet & Kristina Smirnova エストニア
44  Artur Käpp & Keidi Possul エストニア

Round 1 (top 65)

46  Henri Latti & Anna Gorjunova エストニア
47  Toms Kolats & Liva Valdheima ラトビア
48  Anton Batyukov & Anna Samosudova ロシア連邦
49  Anton Sergeev & Aleksandra Klochko ロシア連邦
50  Andrejs Tarasovs & Stella Novaha ラトビア
51  Daniil Seppa & Kristina Putsinina エストニア
52  Jaanus Burk & Terje Vaher エストニア
52  Sergejs Kondrasins & Karina Avisane ラトビア
54  Rainis Karro & Diane Môttus エストニア
54  Artjom Skurenko & Katrin Repetskaja エストニア
54  Martin Uusmäe & Eleen Laul エストニア
57  Kirill Homtsik & Ekaterina Lazareva エストニア
58  Edgars Erkskis & Liva Culkstena ラトビア
59  Ingus Falalejevs & Laura Umecka ラトビア
59  Karl Henry Thomson & Glea Habicht エストニア
61  Deniss Gubanov & Albina Malôs エストニア
61  Reinis Kruklins & Justine Balmane ラトビア
61  Karl Kristofer Kurruk & Anastassia Ugrjumova エストニア
64  Karl Erik Elmet & Raili Ever エストニア
64  Ainars Maske & Laine Liepa ラトビア
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}